Anasayfa » Telefon Rehberi » Fox TV İhbar Hattı

Fox TV İhbar Hattı

Bu sayfamızda FOX TV’de yayınlanan haber programlarının ihbar numaraları yer almaktadır. Selçuk Tepeli, Gülbin Tosun ve İsmail Küçükkaya‘nın sunmakta olduğu haber programlarına telefon numaralarından ulaşarak ihbarda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok izlenen ulusal kanallarından biri olan Fox TV, dizi, eğlence programları ve gün ortası kuşağı programları ilgi çeken bir televizyon olduğu gibi haber programlarıyla da oldukça öne çıkmaktadır. Selçuk Tepeli ile akşam haberlerini, Gülbin Tosun ile hafta sonu haberlerini, İsmail Küçükkaya ile ise sabah haberlerini izleyebilirsiniz.

Çok fazla kişi tarafından izlenen Fox Tv iletişim numaraları kaçtır sorusunun da çokça sorulmasına sebep olmaktadır.

Fox TV İhbar Numaraları – İletişim Bilgileri

Fox TV haber programlarına ihbarda bulunmak için 0212 414 90 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fox TV WhatsApp İhbar hattı numarası: 0539 315 03 00

Fox TV Adresi: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 44 34020 Zeytinburnu / İstanbul

Fox TV Fax Numarası: 0 212 416 97 00

Fox TV Haber İhbar Telefon, WhatsApp Numaraları

Fox TV Haber WhatsApp İhbar hattı telefon numarası aracılığıyla istek, öneri, şikayet ve ihbarlarda bulunabilirsiniz.

Günümüzde birçok insan şahit olduğu herhangi bir durumun haber olmasına istinaden çektiği videoları veya haber olma niteliği taşıyan herhangi bir bilgiyi haber programlarına ihbar etme ve duyurma ihtiyacı yaşamaktadır. Fox TV WhatsApp hattı üzerinden Fox Haber programlarına ihbarda bulunabilmek için üstte verdiğimiz telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Bu numaralar üzerinden çekmiş olduğunuz fotoğraf yada videoları ayrıntılı bilgi ile Fox TV WhatsApp İhbar Hattı İletişim ve Telefon numaraları üzerinden Fox Haber’e iletebilirsiniz.

Fox TV haber ekibi sizden gelen ihbarları gözden geçirerek Selçuk Tepeli, İsmail Küçükkaya ve Gülbin Tosun tarafından sunulan haberlerden en uygun olana servis ederek yayınlayabilmektedir. Göndermiş olduğunuz mesaj ve ihbarlar değerlendirildiğinde haber niteliği taşıyorsa mutlaka haber bülteninde yer verilmektedir.

Fox tv dışında bir çok kurum, kuruluş ve markanın müşteri hizmetlerine telefon numarası sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın