Ortaya Karışık

Afyon Çekici

Afyon Oto Çekici & Kurtarıcı Hizmeti

Türkiye’nin her il, ilçe, semt ve mahallesine 7/24 çekici hizmeti sunan Afyon çekici Afyon’da oldukça kısa zamanda çok sayıda talep alarak potansiyelini geliştirmeye devam ediyor.

Çekici sektöründe firma rehberi gibi çalışan Afyon çekici her bölgede hizmet veren işinde tecrübeli ve güvenilir firma ve ekipleri ilgili sayfalarda listeleyerek yolda kalan mağdur vatandaşların kendilerine yakın olan çekici firmalarına ulaşmalarını kolaylaştırdı.

Afyon Oto Kurtarıcı

Afyon’un neresinde olursanız olun kaza ya da arıza sebebiyle aracınız yürümez durumdaysa ve afyon çekici ihtiyacı duyuyorsanız 7/24 telefon numaralarından ulaşabilir fiyat bilgisi alabilir ve yol yardımı talebinde bulunabilirsiniz.

Size en yakın olan ekipler attığınız ve gideceğiniz konum arasında ki mesafe ile aracınızın modelini göz önünde bulundurarak en uygun fiyatı verecek ve olduğunuz yerden aracı alarak istediğiniz noktaya güvenilir şekilde götüreceklerdir.

Sadece Afyon’la değil Türkiye’nin her noktasında afyon çekici sitesini ziyaret ederek size en yakın olan çekicilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Afyon Çekici Gelene Kadar Ne Yapmalıyım?

– Öncelikle aracınızı herhangi kazaya sebep olmamak için alabiliyorsanız yol kenarına alın.
– Alamıyorsanız 60-70 metre kadar gerisine reflektör ya da benzeri fosforlu özelliğe sahip malzemeler koyun. Bagajını açık konuma getirin ve dörtlülerinizi yakın. Aracınızın arkasında durarak el hareketleriyle insanların diğer şeritlere geçmelerine yardımcı olun. Hava karanlık ise cep telefonu ya da benzeri bir el feneri gibi araçla orada bir problem olduğunun sinyalini diğer kullanıcılara verin.

Afyon Çekici Fiyatları Ne Kadar?

Çekici ve kurtarıcı firmalarının fiyatlarının sabit olması ne yazık ki mümkün değildir. Aracınızın modeli, bulunduğunuz ve gideceğiniz yerler baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için WhatsApp üzerinden ya da telefon numaraları üzerinden bilgi aldıktan sonra talepte bulunmanız ise mümkündür.

İlgili Makaleler