Telefon Rehberi

Now TV İhbar Hattı

Bu sayfamızda NOW TV‘de yayınlanan haber programlarının ihbar numaraları yer almaktadır. Selçuk Tepeli, Gülbin Tosun, Ezgi Gözeger ve İlker Karagöz‘ün sunmakta olduğu haber programlarına telefon numaralarından ulaşarak ihbarda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok izlenen ulusal kanallarından biri olan Now TV, dizi, eğlence programları ve gün ortası kuşağı programları ilgi çeken bir televizyon kanalı olduğu gibi haber programlarıyla da oldukça öne çıkmaktadır.

Selçuk Tepeli ile akşam haberlerini, Gülbin Tosun ile hafta sonu haberlerini, İsmail Küçükkaya ile ise sabah haberlerini izleyebilirsiniz.

Çok fazla kişi tarafından izlenen Now Tv iletişim numaraları kaçtır sorusunun da çokça sorulmasına sebep olmaktadır.

Now TV İhbar Numaraları – İletişim Bilgileri

Now TV haber programlarına ihbarda bulunmak için 0212 414 90 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Now TV WhatsApp İhbar hattı numarası: 0539 315 03 00

Now TV Adresi: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 44 34020 Zeytinburnu / İstanbul

Now TV Fax Numarası: 0 212 416 97 00

Now TV Haber İhbar Telefon, WhatsApp Numaraları

Now TV Haber WhatsApp İhbar hattı telefon numarası aracılığıyla istek, öneri, şikayet ve ihbarlarda bulunabilirsiniz.

Günümüzde birçok insan şahit olduğu herhangi bir durumun haber olmasına istinaden çektiği videoları veya haber olma niteliği taşıyan herhangi bir bilgiyi haber programlarına ihbar etme ve duyurma ihtiyacı yaşamaktadır.

Now TV WhatsApp hattı üzerinden Now Haber programlarına ihbarda bulunabilmek için üstte verdiğimiz telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Bu numaralar üzerinden çekmiş olduğunuz fotoğraf yada videoları ayrıntılı bilgi ile Now TV WhatsApp İhbar Hattı İletişim ve Telefon numaraları üzerinden Now Haber’e iletebilirsiniz.

Now TV haber ekibi sizden gelen ihbarları gözden geçirerek Selçuk Tepeli, İlker Karagöz, Ezgi Gözeger ve Gülbin Tosun tarafından sunulan haberlerden en uygun olana servis ederek yayınlayabilmektedir.

Göndermiş olduğunuz mesaj ve ihbarlar değerlendirildiğinde haber niteliği taşıyorsa mutlaka haber bülteninde yer verilmektedir.

Now tv dışında bir çok kurum, kuruluş ve markanın müşteri hizmetlerine telefon numarası sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler