Güzel Sözler

Dede ve Ninelerden Torununa Doğum Günü Sözleri

Dede, Anneanne ve Babanneden Torunlarına Güzel Doğum Günü Sözleri

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Hayatının her anında ve her döneminde senin için bol bol sağlık, başarı, huzur, mutluluk diliyorum. Beraberce nice mutlu yıllara biricik torunum.

Dede ve Ninelerden Torununa Doğum Günü Sözleri

Dün, bugün ve yarın.. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Doğum günün neşeyle dolsun canım torunum.

Mutlulukların kaf dağı kadar yüksek üzüntülerin kibrit çöpü kadar küçük olsun. Hep birlikte nice yaşlara biricik torunum.

Bu özel gününde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman seninle olsun. Hep birlikte nice yaşlara bitanecik torunum.

Ben öyle süslü püslü laflar edemem, gösteriş olsun diyerek sana armağan alıp gelemem. Aramızda mesafeler var ama seni unuttum diyemem. Nice mutlu yaşlara canım torunum.

En güzel günler senin olsun, hayatının her anı mutlulukla dolsun, gözlerin hep güzellikler görsün. Beraberce nice mutlu senelere bitanecik torunum.

Doğum gününü nasıl kutlasam diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Beraberce nice mutlu senelere canım torunum.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar; bu yaşında her zamankinden daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olmanı dilerim. Doğum günün mutlulukla dolsun biricik torunum.

Yarınlar bugünden inan daha güzel geçecek tüm güzellikler seni seçecek. Beraberce nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Hayatında pişmanlık duyabileceğin hiçbir şey yaşamaman dileğimle. Nice yıllara biricik torunum.

İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım büyük insan. Doğum günün neşeyle dolsun biricik torunum.

Sevilenler deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Nice yıllara bitanecik torunum.

Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. Birlikte nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Dilerim ömrün boyunca mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Birlikte nice mutlu yaşlara bitanecik torunum.

Gökyüzündeki yıldızlar, gökkuşağındaki renkler gerçek bir seven kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar yakınımda olsa senin gibi biri karşısında parlak kalamaz. Beraberce nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. Doğum günün mutlulukla dolsun canım torunum.

Hayat merdiveninde atacağın her adım sana huzur, barış, sağlık, mutluluk ve bol bereket getirsin. Hep birlikte nice senelere bitanecik torunum.

Her şey ancak seninle ve senin yüreğindeki sevgiyle değişip anlam kazanır. İyi ki doğdun biricik torunum.

Doğduğun gün kulağıma bir ses geldi, biliyordum sendin o. Beraberce nice mutlu senelere bitanecik torunum.

Gülmen için benim devamlı yanında olmam mı gerekiyor, uzakta olsam da kalbim hep seninle birlikte atıyor unutma. Nice senelere canım torunum.

Bugün güneş sadece senin için doğdu dünyaya. Gelişin sadece bizi değil bütün gezegenleri mutlu etti. Nice senelere canım torunum.

Bu zor ve çetin geçen hayat yolunda, rahata erdiğim, nefes alıp mutluluk duyduğum tek yer, senin yanındır. Nice mutlu senelere bitanecik torunum.

Yeni yaşın sana en güzel mutlulukları beraberinde getirsin. Doğum günün huzurla dolsun bitanecik torunum.

Ay doğar aşmak ister, al yanak yaşmak ister, benim deli gönlüm sana kavuşmak ister. Birlikte nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun. Hep birlikte nice yaşlara bitanecik torunum.

İyi ki varsın ve iyi ki bir yaşın daha bizimle birlikte geçti. Gelecek bütün yaşların için aynı dileği diliyorum. Beraberce nice mutlu yıllara canım torunum.

Her zaman birlikte olmak ve yollara beraber çıkmak dileği ile. Yeni yaşın kutlu olsun biricik torunum.

Nefes alıyorsak hala umut var demektir. Doğum gününse bugün dilek tutman gerekir. Doğum günün neşeyle dolsun biricik torunum.

Senin değerini her saniye daha çok anlıyorum. Nice mutlu senelere biricik torunum.

Dilerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Hep birlikte nice senelere bitanecik torunum.

Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz. Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz. Birlikte nice mutlu yaşlara biricik torunum.

Kor kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Mutlu seneler biricik torunum.

Binlerce kez öpüldün ve kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum, anla ki unutulmadın daima yüreğimdesin. Doğum günün neşeyle dolsun biricik torunum.

Hayat o kadar kısa ki, ne zaman yaşlandığını hatırlamadığı gibi ne kadar yaşadığını da hatırlamıyor insan. Nice mutlu senelere biricik torunum.

Dalgalar sahile vurmayı nasıl bırakmazsa, yağmur toprağı ıslatmayı nasıl unutmazsa, geceler sabahlarla buluşmayı nasıl terk etmezse bende seni öyle unutmayacağım. Mutlu seneler bitanecik torunum.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice mutlu yaşlara canım torunum.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Yeni yaşın kutlu olsun biricik torunum.

Hadi sende gül artık umutlu baksın yüzün. Neden mi? Bugün senin doğum günün. Birlikte nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Hep birlikte nice senelere canım torunum.

Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyle bir yere doğdun ki oradan seni kimse çıkaramaz. Mutlu seneler canım torunum.

Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. İşte güzel insan bu selam sana seni unutmayandan olsun. Yeni yaşın kutlu olsun biricik torunum.

İyi günde kötü günde sen beni hiç bırakmadın seni çok seviyorum. Birlikte nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Yeni yaşın sana ve sevdiklerine en güzel günlerini yaşatsın ve şans getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Aramızda kilometrelerce yollar yer alsa da sevgin ve güzel duyguların her daim yanımda olan bir hazinedir bende. Beraberce nice mutlu yaşlara biricik torunum.

Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle. Hep birlikte nice yıllara canım torunum.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Hep birlikte nice yaşlara canım torunum.

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun. Doğum günün neşeyle dolsun canım torunum.

Yeni yaşında bütün mutluluklar seninle olsun. Gözlerinin ışığı hiç sönmesin. Hastalık, dert ve sıkıntı sana hiç rast gelmesin. Nice mutlu yıllara biricik torunum.

Dedenin Torununa Doğum Günü Mesajı

Güzel torunum yeni yaşın kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Ben seninle birlikteyken çok güzel zaman geçiriyorum, hatta zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum canım torunum seni çok özledim. Dedesinin bir tanesi doğum günün kutlu olsun.

Büyün kurduğun hayallerin gerçek olsun, gülün yüzün hiçbir zaman solmasın. Yaşamın hayırlı ve huzurlu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Dedeler çocuklarını çok severler ama torunlarını nedense onlardan daha çok severler. Tıpkı benim torunumu sevdiğim gibi. Aslan torunum doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevlam sana huzur içinde, mutluluk içinde, sağlıklı bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Ömrün hayırlı bahtın açık, doğum günün kutlu olsun.

Torun çok çabuk büyüme bak sonra benim gibi yaşlı dede olursun büyümek için acele etme gençliğinin tadını çıkar. Doğum günün kutlu olsun torun.

Yakışıklı torunumun bugün doğum günüymüş kutlu olsun. En güzel mesaj dedesinin gönderdiği olsun. Nice mutlu yıllara.

Mutluluğun her daim gözlerinden okunsun, baktığın her yer, yaşadığın her şey sana huzur versin. Güzel torunum yeni yaşın hayırlı olsun.

Her zaman sevdiklerinle birlikte geçireceğin bir yaşın, hep neşe içinde, huzur içinde, mutluluk dolu bir zamanın ve her zaman yüzündeki gülümsemenin hiç eksik olmayacağı nice mutlu doğum günlerin olsun. Biricik torunum yeni yaşın kutlu olsun.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun prensesim.

Dedeler çocuklarını çok severler ama torunlarını nedense onlardan daha çok severler. Tıpkı benim torunumu sevdiğim gibi. Aslan torunum doğum günün kutlu olsun.

Hayata yeni bir sayfa açman dileğiyle doğum günün kutlu olsun yakışıklı torunum.

Yaşayacağın her gün yaşadığın günlerden çok daha güzel olsun. Ömrün huzurlu ve mutlu olsun. Aslan torunum doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun torunum. Unutma ki; geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerlemen dileğiyle…

Hayatında keşke dediğin her şeyin senin olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür nasip etsin. Güzel torunum doğum günü kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun güzel torunum, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Canım torunum doğum günün kutlu olsun.

Dilerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun güzel torunum.

Mutluyum çünkü bugün torunumun doğum günü, üzgünüm çünkü torunumun bu mutlu anında yanında değilim. Canım torunum seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun..

Dededen toruna doğum günü mesajı
Anneanneden toruna doğum günü mesajı
Babaanneden toruna doğum günü mesajı

İlgili Makaleler