Ortaya Karışık

Doğum Günü Videoları Hazırlama

İnsanlar sevgililerine, anne babalarına, kardeşlerine veya en yakın dostlarına ya da iş arkadaşlarına doğum günlerinde hediye edebilecekleri bir ürün arayışına girerler. Doğum günü gibi özel bir günde onu mutlu edebilecek ve aynı zamanda duygulandıracak hediyeyi bulmak oldukça zordur. Çünkü alışagelmiş kravat, kalem, gömlek, yüzük, kolye veya benzeri hediyelerden daha farklı bir şey gerekir.

Bazı insanlar sevdikleri kişilere alacakları hediyenin çok çok güzel ve etkileyici olmasını ister. Günlük hayatında ki her şeyden daha fazla düşünür bunu. Belki daha 4 ay vardır arama derin bir araştırma içerisine girer. O gün geldiğinde sevdiği kişinin mutlu olması için en anlamlı ve etkileyici hediyeyi mutlaka bulmalıdır.

Bizim size önerimiz bu konuda doğum günü videosu yaptırmanızdır. Kişiye özel video sayesinde onu ne kadar çok sevdiğinizi ilan edebileceğiniz gibi bunun yanı sıra doğum gününü kutlayabilirsiniz. Seni çok seviyor markası tarafından hazırlanan bu videolar da sizin ve hediye edeceğiniz kişinin isimleri telaffuz edilir. İsterseniz özel olarak söylenmesini istediğiniz cümleleri de belirtebilirsiniz. Ayrıca arka fon müziklerini siz belirleyebilir ve yine dilerseniz kendinizde fotoğraf ve video göndererek filminizin içine eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Senicokseviyor.com.tr tarafından hazırlanmış bir doğum günü videosu örneği:

Gördüğünüz üzere ekip sizin siparişiniz doğrultusunda çekime çıkarak yoldan geçen insanlara sizinle ilgili doğum günü replikleri söyletmektedir. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyor, sana çok aşık, iyi ki doğdun, iyi ki varsın gibi repliklerle ve daha önceden İngiltere, Çin, Japonya, İskoçya ve Kapadokya gibi yerlerde çekilmiş olan süsleme görüntüleri bir arada toplayarak gayet etkileyici bir sürpriz hazırlamaktadır.

1,5 yıldır senicokseviyor.com olarak hizmet vermekte olan firma marka tescil belgesini de alarak senicokseviyor.com.tr şeklinde hizmetine devam etmektedir.

http://www.senicokseviyor.com.tr/dogum-gunu-videosu adresinden iletişim ve sipariş bilgilerine ulaşabilir, daha ayrıntılı inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Doğum günü videosu

İlgili Makaleler