Telefon Rehberi

Fizy Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

2008 yılında Ercan Yarış tarafından kurulup hatırladığımız kadarıyla youtube alt yapılı bir şekilde hizmet veren fizy kısa sürede bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanan bir muzik dinleme sitesiydi.

İlerleyen tarihlerde MÜYAP tarafından açılmış olan telif hakları davası sonucunda erişime engellenen web sitesi Turkcell tarafından satın alındı.

Turkcell satın aldığı fizy’i ilk iş olarak yurt dışına engelledi ve Türkiye de kullanmak isteyenlere ücretli paketler sunmayı tercih etti. Günümüzde hala aktif ve etkin bir şekilde hizmet vermekte olan Fizy için Turkcell abonesi olabilir ve aylık abonelik ile rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fizy’e ait iletişim numaraları bulunmamaktadır. Aşağıda ki iletişim formu linkinden Fizy’e soru ya da görüşlerinizi bildirebilir ve cevap alabilirsiniz.

http://fizy.com/#!/iletisim

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sn. Yetkili, fizy.com kullanıcısıyım, bilet x indirimli bilet uygulamasında fizy kullanıcıları için seçenekler var, ancak fizy kod istenmektedir. Bu indirimden faydalanabilmek için ne yapmak gerekmektedir.