Güzel Sözler

Toruna Doğum Günü İle İlgili Sözler

Dede, Annaanne ve Babaannelerin değerli torunları için en güzel doğum günü sözlerini bu sayfamızda derledik. Sizde bir anneanne, babaanne veya dedeyseniz torununuzun doğum gününü aşağıdaki güzel ve anlamlı mesajlarla kutlayabilir, unutulmaz kılabilirsiniz.

Dede, Anneanne ve Babanneden Torunlarına Güzel Doğum Günü Sözleri

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Hayatının her anında ve her döneminde senin için bol bol sağlık, başarı, huzur, mutluluk diliyorum. Beraberce nice mutlu yıllara biricik torunum.

Dün, bugün ve yarın.. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Doğum günün neşeyle dolsun canım torunum.

Mutlulukların kaf dağı kadar yüksek üzüntülerin kibrit çöpü kadar küçük olsun. Hep birlikte nice yaşlara biricik torunum.

toruna doğum günü mesajları

Bu özel gününde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman seninle olsun. Hep birlikte nice yaşlara bitanecik torunum.

Ben öyle süslü püslü laflar edemem, gösteriş olsun diyerek sana armağan alıp gelemem. Aramızda mesafeler var ama seni unuttum diyemem. Nice mutlu yaşlara canım torunum.

En güzel günler senin olsun, hayatının her anı mutlulukla dolsun, gözlerin hep güzellikler görsün. Beraberce nice mutlu senelere bitanecik torunum.

Doğum gününü nasıl kutlasam diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Beraberce nice mutlu senelere canım torunum.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar; bu yaşında her zamankinden daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olmanı dilerim. Doğum günün mutlulukla dolsun biricik torunum.

toruna doğum günü sözleri

Yarınlar bugünden inan daha güzel geçecek tüm güzellikler seni seçecek. Beraberce nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Hayatında pişmanlık duyabileceğin hiçbir şey yaşamaman dileğimle. Nice yıllara biricik torunum.

İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım büyük insan. Doğum günün neşeyle dolsun biricik torunum.

Sevilenler deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Nice yıllara bitanecik torunum.

Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. Birlikte nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Dilerim ömrün boyunca mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Birlikte nice mutlu yaşlara bitanecik torunum.

Gökyüzündeki yıldızlar, gökkuşağındaki renkler gerçek bir seven kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar yakınımda olsa senin gibi biri karşısında parlak kalamaz. Beraberce nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. Doğum günün mutlulukla dolsun canım torunum.

Hayat merdiveninde atacağın her adım sana huzur, barış, sağlık, mutluluk ve bol bereket getirsin. Hep birlikte nice senelere bitanecik torunum.

Her şey ancak seninle ve senin yüreğindeki sevgiyle değişip anlam kazanır. İyi ki doğdun biricik torunum.

Doğduğun gün kulağıma bir ses geldi, biliyordum sendin o. Beraberce nice mutlu senelere bitanecik torunum.

Toruna Doğum Günü Sözleri

Gülmen için benim devamlı yanında olmam mı gerekiyor, uzakta olsam da kalbim hep seninle birlikte atıyor unutma. Nice senelere canım torunum.

toruna doğum günü ile ilgili sözler

Bugün güneş sadece senin için doğdu dünyaya. Gelişin sadece bizi değil bütün gezegenleri mutlu etti. Nice senelere canım torunum.

Bu zor ve çetin geçen hayat yolunda, rahata erdiğim, nefes alıp mutluluk duyduğum tek yer, senin yanındır. Nice mutlu senelere bitanecik torunum.

Yeni yaşın sana en güzel mutlulukları beraberinde getirsin. Doğum günün huzurla dolsun bitanecik torunum.

Ay doğar aşmak ister, al yanak yaşmak ister, benim deli gönlüm sana kavuşmak ister. Birlikte nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun. Hep birlikte nice yaşlara bitanecik torunum.

İyi ki varsın ve iyi ki bir yaşın daha bizimle birlikte geçti. Gelecek bütün yaşların için aynı dileği diliyorum. Beraberce nice mutlu yıllara canım torunum.

Her zaman birlikte olmak ve yollara beraber çıkmak dileği ile. Yeni yaşın kutlu olsun biricik torunum.

Nefes alıyorsak hala umut var demektir. Doğum gününse bugün dilek tutman gerekir. Doğum günün neşeyle dolsun biricik torunum.

Senin değerini her saniye daha çok anlıyorum. Nice mutlu senelere biricik torunum.

Dilerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Hep birlikte nice senelere bitanecik torunum.

Anneanne Torun Sözleri

Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz. Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz. Birlikte nice mutlu yaşlara biricik torunum.

toruna doğum günüyle alakalı sözler

Kor kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Mutlu seneler biricik torunum.

Binlerce kez öpüldün ve kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum, anla ki unutulmadın daima yüreğimdesin. Doğum günün neşeyle dolsun biricik torunum.

Hayat o kadar kısa ki, ne zaman yaşlandığını hatırlamadığı gibi ne kadar yaşadığını da hatırlamıyor insan. Nice mutlu senelere biricik torunum.

Dalgalar sahile vurmayı nasıl bırakmazsa, yağmur toprağı ıslatmayı nasıl unutmazsa, geceler sabahlarla buluşmayı nasıl terk etmezse bende seni öyle unutmayacağım. Mutlu seneler bitanecik torunum.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice mutlu yaşlara canım torunum.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Yeni yaşın kutlu olsun biricik torunum.

Hadi sende gül artık umutlu baksın yüzün. Neden mi? Bugün senin doğum günün. Birlikte nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Hep birlikte nice senelere canım torunum.

Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyle bir yere doğdun ki oradan seni kimse çıkaramaz. Mutlu seneler canım torunum.

Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. İşte güzel insan bu selam sana seni unutmayandan olsun. Yeni yaşın kutlu olsun biricik torunum.

İyi günde kötü günde sen beni hiç bırakmadın seni çok seviyorum. Birlikte nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Yeni yaşın sana ve sevdiklerine en güzel günlerini yaşatsın ve şans getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Toruna Doğum Günü Mesajı

Aramızda kilometrelerce yollar yer alsa da sevgin ve güzel duyguların her daim yanımda olan bir hazinedir bende. Beraberce nice mutlu yaşlara biricik torunum.

Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle. Hep birlikte nice yıllara canım torunum.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Hep birlikte nice yaşlara canım torunum.

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun. Doğum günün neşeyle dolsun canım torunum.

Yeni yaşında bütün mutluluklar seninle olsun. Gözlerinin ışığı hiç sönmesin. Hastalık, dert ve sıkıntı sana hiç rast gelmesin. Nice mutlu yıllara biricik torunum.

Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum. Nice mutlu yıllara.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

Hep birlikte nice senelere canım torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bitanecik torunum iyi ki doğdun.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik torunum.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın canım torunum. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

İyi ki doğdun canım torunum. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun bitanecik torunum.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum. Nice mutlu yıllara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım torunum.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın bitanecik torunum. Mutlu yıllar.

Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum!

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin biricik torunum. Doğum günün kutlu olsun.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum. Nice mutlu yıllara.

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik torunum.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım torunum.

Sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın biricik torunum.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun bitanecik torunum.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim biricik torunum.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun bitanecik torunum, nice mutlu yıllara.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar bitanecik torunum!

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara biricik torunum.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara bitanecik torunum, doğum günün kutlu olsun.

Güzel torunum yeni yaşın kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Yakışıklı torunumun bugün doğum günüymüş kutlu olsun. En güzel mesaj dedesinin gönderdiği olsun. Nice mutlu yıllara.

Ben seninle birlikteyken çok güzel zaman geçiriyorum, hatta zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum canım torunum seni çok özledim. Dedesinin bir tanesi doğum günün kutlu olsun.

Dedeler çocuklarını çok severler ama torunlarını nedense onlardan daha çok severler. Tıpkı benim torunumu sevdiğim gibi. Aslan torunum doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevlam sana huzur içinde, mutluluk içinde, sağlıklı bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Ömrün hayırlı bahtın açık, doğum günün kutlu olsun.

Torun çok çabuk büyüme bak sonra benim gibi yaşlı dede olursun büyümek için acele etme gençliğinin tadını çıkar. Doğum günün kutlu olsun torun.

Mutluluğun her daim gözlerinden okunsun, baktığın her yer, yaşadığın her şey sana huzur versin. Güzel torunum yeni yaşın hayırlı olsun.

Mutluyum çünkü bugün torunumun doğum günü, üzgünüm çünkü torunumun bu mutlu anında yanında değilim. Canım torunum seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun prensesim.

Büyün kurduğun hayallerin gerçek olsun, gülün yüzün hiçbir zaman solmasın. Yaşamın hayırlı ve huzurlu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Hayata yeni bir sayfa açman dileğiyle doğum günün kutlu olsun yakışıklı torunum.
Doğum günün kutlu olsun güzel torunum, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Yaşayacağın her gün yaşadığın günlerden çok daha güzel olsun. Ömrün huzurlu ve mutlu olsun. Aslan torunum doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun torunum. Unutma ki; geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerlemen dileğiyle…

Hayatında keşke dediğin her şeyin senin olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür nasip etsin. Güzel torunum doğum günü kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Canım torunum doğum günün kutlu olsun.

Dilerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun güzel torunum.

Her zaman sevdiklerinle birlikte geçireceğin bir yaşın, hep neşe içinde, huzur içinde, mutluluk dolu bir zamanın ve her zaman yüzündeki gülümsemenin hiç eksik olmayacağı nice mutlu doğum günlerin olsun. Biricik torunum yeni yaşın kutlu olsun.

Dedeler çocuklarını çok severler ama torunlarını nedense onlardan daha çok severler. Tıpkı benim torunumu sevdiğim gibi. Aslan torunum doğum günün kutlu olsun.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara bitanecik torunum.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan biricik torunum. İyi ki doğdun.

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar biricik torunum.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun biricik torunum.

Torun Kutlama Mesajları

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım torunum.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım torunum. Mutlu yıllar.

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun canım torunum.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara bitanecik torunum.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım torunum.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara biricik torunum.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun canım torunum. Birlikte daha nice yaşlara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım torunum.

Bitanecik torunum anneanneden toruna doğum günü

Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım torunum. İyi ki doğdun.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım torunum.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum!

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Güzel torunum yeni yaşın kutlu olsun.
Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Yakışıklı torunumun bugün doğum günüymüş kutlu olsun.
En güzel mesaj dedesinin gönderdiği olsun. Nice mutlu yıllara.

Ben seninle birlikteyken çok güzel zaman geçiriyorum, hatta zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum canım torunum seni çok özledim.

Dedesinin bir tanesi doğum günün kutlu olsun.
Doğum günü hediyeni yanıma geldiğin zaman vereceğim.

Dedeler çocuklarını çok severler ama torunlarını nedense onlardan daha çok severler.
Tıpkı benim torunumu sevdiğim gibi. Aslan torunum doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’m sana huzur içinde, mutluluk içinde, sağlıklı bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
Ömrün hayırlı bahtın açık, doğum günün kutlu olsun.

Torun çok çabuk büyüme bak sonra benim gibi yaşlı dede olursun büyümek için acele etme gençliğinin tadını çıkar. Doğum günün kutlu olsun torun.

Mutluluğun her daim gözlerinden okunsun, baktığın her yer, yaşadığın her şey sana huzur versin.
Güzel torunum yeni yaşın hayırlı olsun.

Mutluyum çünkü bugün torunumun doğum günü, üzgünüm çünkü torunumun bu mutlu anında yanında değilim. Canım torunum seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki?
Doğum günün kutlu olsun prensesim.

Büyün kurduğun hayallerin gerçek olsun, gülün yüzün hiçbir zaman solmasın.
Yaşamın hayırlı ve huzurlu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Babaanneden Toruna Doğum Günü Mesajı

İyi ki doğdun canım torunum. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan birtanecik torunum iyi ki doğdun.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bir tanecik torunum.

Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum. Nice mutlu yıllara.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara bir tanecik torunum.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın canım torunum. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bir tanecik torunum. Nice mutlu yıllara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım torunum.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

Hep birlikte nice senelere canım torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun bitanecik torunum.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara bitanecik torunum.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın bitanecik torunum. Mutlu yıllar.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Anneannenin Torununa Doğum Günü Mesajları

Hayatın güzellikleri gözlerindeki ışık kadar umutlu, umutların yüreğin kadar saf, saf umutların huzurla dolsun, Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Birlikte nice mutlu yıllar dilerim torunum. Doğum günün kutlu olsun sevgili torunum. En içten dileklerimle doğum gününü kutluyorum. Bu yaşta her zamankinden daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olmanı dilerim.

Sana tüm hayatın boyunca en iyi mutluluğu diliyorum ve her zaman gülümsemeni ve neşeni asla kaybetmemeni diliyorum. Birlikte nice mutlu yıllara canım torunum.

Dün, bugün ve yarın… Seni hep sevdim, hep seveceğim. Doğum günün neşeyle şenlensin, sevgili torunum. Doğum günün kutlu olsun torunum.

Mutluluğun bir dağ yumruğu kadar yüksek, üzüntün kibrit çöpü kadar küçük olsun. Doğum günün kutlu olsun torunum.

Güneş gibi parıldasın kalbin, güneş gibi sıcak olsun dünyan, huzurun, mutluluğun, sağlığın daim olsun canım torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım torunum, sağlık, başarı, sevgi, mutluluk kısacası yeni yaşında hak ettiğin her şey seninle beraber olsun, mutluluğun sonsuz olsun. Kalbin aşk koksun, hayatın sevgi, ve huzur koksun canım torunum.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarının bugünden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun, sevgili torunum. Mutlu ve güler yüzlü bir yeni yıl dilerim.

Güzel insanlar gördüm ama senin varlığın bin kişiden daha değerli. Sen benim için sadece bugün değil her gün en değerlim, kalbimin en özel erkeğisin. Doğum günün kutlu olsun sevgili torunum.

Geçmişe bakarsan geleceği göremezsin. Hayatta her zaman sağlam adımlar at. Kalbindeki sıcaklığın, ve solmayan güneş ışığı ol gönlümüzde. Doğum günün kutlu olsun sevgili torunum. huzur ve mutluluk dolu bir ömür dilerim.

Hayatta benim için iki şey önemlidir, biri sen, diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için hayatımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun sevgili torunum. En güzel yıl bugün ve tükenmeyen huzurla, sağlıkla, mutlulukla geçen yarınların, yılların olsun.

Yeni yaşında yüzünde tatlı gülümsemeler, yüreğinde sevgi. Kalbinde mutluluğun daim olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili torunum.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutlulukla dolsun. Doğum günün kutlu olsun benim değerli torunum. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinde sevgin, saygın ve yaşamın boyunca hayallerinin gerçekleşeceği bir hayat yaşamanı rabbimden dilerim. Doğum günün kutlu olsun sevgili torunum.

Aramızda kilometreler olsa da sevgin ve güzel duyguların hep yanımda olan bir hazine olarak kalacak sevgili torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, rüyalarının en masum anında bile kimse sana dokunamasın. Nice huzur dolu senelere canım torunum.

Bugün güneş sadece senin için doğsun. Özel yaş günün sana değerli olduğunu hissettirsin. Seni ne kadar sevdiğimi güneşin seni ısıtan sıcaklığı ancak bilir. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Yeni yaşın sana en güzel mutlulukları getirsin, doğum günün huzurla dolsun canım torunum, kalbin en güzel anılarla anılsın. Hayatın sana nasip ettiği güzelliklerle dolsun. Doğum günün kutlu olsun torunum.

Sevgili torunum. Anıların, umutların ve hayallerin hep huzurla dolsun, doğum günün her günden daha mutlu geçsin. Doğum günün bitmeyen yarınların kadar güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili torunum.

Yeni yaşın sana en güzel anılarını yaşatabileceği bir ömür olsun. Rabbim seni hastalıklardan, kötülüklerden, musibetlerden korusun sevgili torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Babaanneden Toruna Güzel Sözler

Evlat ceviz, torun cevizin içidir.

Torun sevgisi hiçbir sevgiye benzemez.

Torun baldan tatlıdır diye boşuna dememişler.

Hiçbir çiçek torun kadar güzel kokamaz.

Zengin olmasam da bir hazinem var, o da torunum.

Bir bakış, bir gülücük her şeye değer torunum.

Torun kokusu dünyanın en pahalı parfümünden bile güzeldir.

Tıbbın henüz çözemediği en kuvvetli ağrı kesici, torun sevgisi!

Zenginlik para ile olsa idi, ben şimdi beş parasızdım. Allah’tan torun sayısı ile ilgili ve ben dünyanın en zenginlerindenim.

Hasta mısın? Sana tavsiyem bütün ilaçları bir kenara bırak ve torununla parka git. Dünya sağlık örgütü bile şokta.

Sen uyu torunum, sakın korkma. Ben yanında olmasam da, bütün yıldızların gözü senin üzerinde. Ay dede üstünü örter, sen üşüme diye.

Bu hayatta anne oldum, kaynana oldum, ama ne zaman Babaanne oldum, işte o zaman dünyanın en mutlusu ben oldum.

Birde, insanın büyükanne olmak için kan bağı olmasına gerek yok. Dışarıda bu sevgiye hasret birçok çocuk var, sevgi verdikçe çoğalan bir duygudur.

Dünyadaki bütün çiçekleri toplamışlar, bütün güzel kokuları üzerine sıkmışlar, bütün renkleri birbirine karıştırmışlar gibi güzel bir şeydir torun.

Hani insanın canı derler ya işte o sensin canım torunum.

Bana torun ile çocuk arasındaki farkı sorarsan çocuk yaşlandırır, torun gençleştirir.

Evlat köklü bir ağaçtır. Torun ise ağaçta açan çiçektir. Koklamaya doyamazsınız.

Torunum oldu artık yaşlandım, derken sana çocukluğunu tekrar yaşatan candır torun.

Anneanneden Toruna Güzel Sözler

Hayatta iki dönem çocuk olunur. Bir çocukken, birde torunun ile evcilik oynarken.

Torun bu hayatta bize verilen ikinci şanstır. Çocuklarınla yapamadıklarını, torunlarınla yapabilmek için.

Aşkın iki meyvesi var, biri evlat biri de torun. İkisi de aşk gibi kokuyor, tadı da baldan tatlı.

Tıbbın henüz çözemediği en kuvvetli ağrı kesici, torun sevgisi!

Torunumla geçirdiğim bir saat beni bir yıl gençleştiriyor.

İnsanın canı, canım dediğindeymiş. Benim canım sensin. Canım torunum.

Çok mutluyum torunum tıpkı ben, oda anne ve babası ile anlaşamıyor.

Sonsuz sevginin adı, torun sevgisidir.

Bir evladın anne babasına verebileceği en güzel hediye, kendisinden bir evlat, torun. Üzerindeki o mis koku dünyadaki en pahalı parfümlerinden daha kıymetli, paha biçilmez.

Bu ne tatlısı ki acaba, kilo aldırmaz zayıflatır, yaşlandırmaz gençleştirir. Küçüğü de var, büyüğü de. Uzaktan da tatlı, yakından da. Buldum torun sevgisi.

Dededen Toruna Güzel Sözler

Evlat için anne baba çınar ağacı gibidir. Güçlü kudretli. Anne baba için evlat ağacın dalları gibidir. Narin kırılgan. Peki torunlar? Baldır, şekerdir. Havadır, nefestir. Candır, kandır. Hayattır hayat!

Oğlumun canı benim hayatım can torunum seni çok seviyorum.

Torun baldan tatlıdır diye boşuna dememişler.

Büyükannen seni canından çok sever, annen baban kızsa dahi seni asla bırakmam.

Hani insanın canı derler ya işte o sensin canım torunum.

Deden seni çok özledi, ziyaretine gelmedin ama sana asla kırılamam.

Doğacağın zamanın haberini aldığımda heyecandan her şey tepetaklak oldu.

Senin doğumun ile tekrar hayat buldum, canım kadar sevdiğim evladımın dünya tatlısı evladısın.

Deden seni asla unutmaz canı kadar çok seviyor.

Deden seni çok özledi tatlım, artık gel mutlu et dedeni.

Sadece bayramlarda ziyaret olmaz torunum hep gel hep kal yanımızda.

Deden senin doğduğun ilk günü bilir şimdi ise evleniyorsun.

Sahip olduğum her şey aslında senin torunum bunlar senin geleceğin.

Bir bakış, bir gülücük her şeye değer torunum.

Bak deden bunca çabaladı çalıştı siz iyi yaşayın diye, sizi çok seviyorum torunum.

Babanda küçük olsaydı onuda seni sevdiğim gibi severdim ama eşek kadar adam oldu.

toruna doğum günü mesajı, anneanne torun sözleri, babaanne torun sözleri, dede torun sözleri, torunuma doğum günü mesajı, babaanneden erkek toruna doğum günü mesajı, toruna doğum günü mesajları, anneanneden toruna doğum günü, torun sevgisi anneanne torun sözleri, babaanneden toruna doğum günü mesajı, torun için doğum günü mesajları, erkek toruna doğum günü mesajı, anneanneden toruna doğum günü mesajı, babaanneden toruna doğum günü mesajları, toruna doğum günü sözleri, babaanneden toruna güzel sözler, torun doğum günü mesajları, canım torunum iyi ki doğdun, torun doğum günü ile ilgili sözler, torun için doğum günü mesajı

İlgili Makaleler