Anasayfa / Telefon Rehberi / GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Adres: My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul
Telefon: +90 (216) 687 02 99
Faks: +90 (216) 687 02 98

GittiGidiyor, sıfır veya ikinci el satılıcıları ile alıcılarını buluşturan bir alışveriş sitesidir. Ülkemizde en çok kullanılan alışveriş sitelerinden biri olan gittigidiyor 2001 yılında kurulmuş olup lider konumda bir platformdur.

Bu siteden satın aldığınız ürünleri çeşitli firma ya da kişilerden alırsınız. Gittigidiyor sadece aracılık sağlamaktadır. Aldığı koruma ve güvenceler sayesinde sıfır risk uygulaması ile herhangi bir dolandırılma söz konusu olmamaktadır.

Siz ürünü satın aldığınızda ücretinizi gittigidiyor almaktadır. Ürün elinize ulaştığında kontrol ederek herhangi bir sorun olmadığı taktirde onay verdiğiniz de ücret satıcıya geçer. Gittigidiyor sitesinde A’dan Z’ye tüm aradığınız ürünler çeşitli fiyatlarda bulunmaktadır. Siz satıcının yorum ve puanına göre de hareket ederek en uygununu seçerek satın alabilirsiniz.

Önerilen Makale

Fizy Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

2008 yılında Ercan Yarış tarafından kurulup hatırladığım kadarıyla youtube alt yapılı bir şekilde hizmet veren fizy kısa sürede bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanan bir muzik dinleme sitesiydi. İlerleyen tarihlerde MÜYAP tarafından açılmış olan telif hakları davası sonucunda erişime engellenen web sitesi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir