Güzel Sözler

Polis Sözleri, Polis Mesajları, Polislikle İlgili Güzel Sözler

Adalete ilk açılan kapı karakoldur.

Bugün rahat bir şekilde uyuyorsam eğer kendimizi çok daha iyi hissederim

Gece rahat bir şekilde yürüyebiliyorsam polisler sayesinde.

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Halkın huzuru polisin gururudur.

Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Polis Sözleri Kısa

Hukuk’un eli ve kolu emniyet güçleridir. Toplumsal olarak değerler kazandırır.

Huzurla uyumak istiyorsanız onun sırrı polislere olan güvendir.

Polis demek, toplumun huzuru ve refahı demektir.

Polis demokratik düzenin kararlı koruyucusudur.

Polis devlet gücünün temsilcisidir.

Polis kadar disiplinli bir insan toplumun en değerli altın varlıklarıdır.

Polis kanun adamıdır. Ona her zaman saygı göstermeli ve itaat edilmelidir.

Polis kanunun temsilcisidir.

Polis ol, polisle birlikte ol ama asla polislik olma.

Polis toplumun en önemli değerleri olduğundan insanlara güzel gelecekler sunar.

Polis, asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Polise saygı, devlete saygıdır.

Polise sevgi demek refah ve huzurlu gelecek demektir.

Polise taş atma, onlara teşekkür et.

Polis Mesajları Kısa

Polise yardım et, asla kötülük etme, senin ve aileni koruyan bir polis asla unutma.

Polisin varlığı güven ve huzur dolu toplum yaratmaktadır.

Polisler bacılarımız, abilerimiz veya kardeşlerimizdir. Huzur ve güvenlik için toplumda görev yaparlar.

Polisler canımızı ve namusumu koruyabileceği en değerli emniyet güçleridir.

Toplum güvenliğinin en temel öğesi polistir.

Türk Polisi gücünü yasalardan ve halkından alır.

Türk polisi Atamızın ilke ve inkılâplarını koruyacak olan fertlerdir.

Türk polisi Atanın izinden giden önemli insanlardır.

Türk polisi Atasının izinde halkının hizmetindedir.

Türk polisi Atatürk ilke ve inkilapIarının yıkmaz savunucusudur.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın polis haftası kutlu olsun.

Polis Haftası Sözleri

Türk Polis Teşkilatı’nın şan ve şeref dolu 175. yılı kutlu olsun!

10 nisan Polis Bayramı kutlu olsun. Tüm güvenlik güçlerimize selam olsun.

Huzur ve güvenliğimizin teminatı, Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Can ve mal güvenliğimizin teminatı, kahraman polis teşkilatımızın kuruluşunun 175. yılını kutluyoruz.

Polis Haftası ve Polis Gününde üniformasını gururla taşıyan bütün vatansever Polislerin Bayramını tebrik ederim.

Sivil halkın can güvenliği için kendi canlarını ortaya koymaktan sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutlarım.

Gecesini gündüzüne katarak her an her yerde toplumumuzun huzur ve emniyeti için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Ailesini dahi geride bırakarak vatanı ve milleti için canlarını feda etmekten geri durmayan bütün emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Ülkemizin dört bir köşesinde fedakarca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliği için çaba sarf eden Türk Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıl dönümünü kutlarım.

Kutsal meslekler arasında güzide bir yeri olan polisliği bir onur madalyası olarak taşıyan ve ifa eden bütün teşkilat mensuplarının polis haftasını ve Polis Gününü kutlarım.

Herkesin tatil ve izin yaptığı günlerde bile görevinin başında fedakar bir şekilde çalışıp ülkesine hizmeti ve milletinin güvenliğini düşünen polis teşkilatı mensuplarının Polis Gününü kutlarım.

Atatürk’ün Polislikle İlgili Sözleri

Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır.

Polis, kanun adamıdır. Ona her zaman saygı göstermeli ve itaat edilmelidir.

Polise karışılmaz, vazifesini yaparken serbest bırakılmalıdır.

Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır.

Polislikle İlgili Uzun Sözler

İyi bir polis disiplinli, hukuka uyan, gücünü suçluyu tespit ve yakalamaya harcayan, halka güven veren bir görev insanıdır. Varlığı ile devletin emniyetini sağlayan bütün polislerin Polis günü kutlu olsun.

Mesai saati nedir bilmeden, bayram seyran nedir bilmeden çalışır polis. Vatanın güvenliğini her şeyin önüne koyarak çalışır polis. Fedakar polis teşkilatı mensupları her zaman bu milletin bağrında özel bir yere sahip olmuştur. Bu kutsal vazifeye ellerine kınalar yakılarak gönderilen polislerimiz, mesleğe başlarken ettikleri yemin eder. Milletin güvenliğini kendi namusları olarak koruyacaklarına söz verir ve bütün dünyaya bu mesleğin en iyi şekilde nasıl ifa edileceğini gösterir. Her zaman gurur ve güven kaynağımız olan polis teşkilatı mensuplarımızın 10 nisan Polis gününü kutlarım.

Ülkenin en güneyinden en kuzeyine, en doğusundan en batısına kadar dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve emniyeti için hiçbir fedakarlıktan sakınmayan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftası’nı en içten dileklerimle kutlarım.

Can siperane çalışan bütün emniyet mensuplarımızı takdirle, saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum, vatanı ve milleti için canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına Allah’tan rahmet, onların gururlu ailelerine ve halen görev başında bulunan polislerimize Polis haftası vesilesiyle minnet ve saygılarımı sunuyorum.

10 Nisan, Polis Günü, milletin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir saygı günüdür. Türk Polisi, her zorlu görevde gösterdiği olağanüstü çaba ve başarılar ile yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Bu vesile ile bütün teşkilat mensuplarına sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Polis Haftası ve Polis Günü nedeniyle bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarını takdir ve sevgiyle selamlar. Polis Haftalarını kutlarım.

Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Hukukun eli ve kolu emniyet güçleridir. Toplumsal olarak değerler kazandırır.

Polis Haftası Kutlama Sözleri

Böyle bir mesleğin icrasının da elbette bazı zorlukları olmaktadır. Halkın güvenliğini sağlamak ve onları korumak kolay değil, bu açıdan bakınca teşkilatın ne kadar önemli bir görev üstlendiğini görmekteyiz. Halkında, bizimde polislerimize bu zorlu görevde yardımcı olunmasının gerektiği bilincinde olmalıyız.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri basında şehit düşmüş kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, Polis Teşkilatımızın Polis haftasını canı gönülden kutluyorum.

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun…

Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun

Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıldönümü kutlu olsun

Halk için gece gündüz çalışmayı sürdüren, güven ve huzuru tesis eden, ihtiyaç duyduğumuz her anımızda yanımızda olan emektar polislerimize teşekkür eder, polis haftalarını en içten dileklerimle kutlarım

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıldönümünü kutluyorum. Vatan, millet, bayrak ve mukaddesat için canını feda ederek şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve şükranla anarken, gazilerimize sağlıklı bir yaşam diliyorum

Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun!

Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır.

10 Nisan, “Polis Günü”, Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Ülkemizin her bir köşesinde başarılı çalışmalar yürüten emniyet teşkilatımızın polis haftasını kutluyor bu cennet vatan uğruna can vermiş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Vatandaşın can ve mal emniyeti ile kamu huzurunu korumak amacıyla 24 saat görev başında kalarak fedakarlık gösteren tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun

Halk için gece gündüz çalışmayı sürdüren, güven ve huzuru tesis eden, ihtiyaç duyduğumuz her anımızda yanımızda olan emektar polislerimize teşekkür eder, polis haftalarını en içten dileklerimle kutlarım.

Polis kanun adamıdır. Ona her zaman saygı göstermeli ve itaat etmelidir. -M. Kemal Atatürk-

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun

Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın. Kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftası’nı kutluyorum.

Tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyor, vatanı ve milleti uğruna canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına da, Allah’tan rahmet, onların yakınlarına da, halen görev başında bulunan polislerimize de Polis haftası ve Polis günü vesilesiyle; minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Vatandaşın can ve mal emniyeti ile kamu huzurunu korumak amacıyla 24 saat görev başında kalarak fedakarlık gösteren tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum.

Emniyet Teşkilatının polis haftasını kutluyor, şehit polislerimize ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, hayatta olanlara uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum

Başta ilimizde görev yapan polislerimiz olmak üzere üstün hizmet anlayışı ve özveriyle ülkemizin dört bir sathında görev yapan Polis Teşkilâtımızın değerli çalışanlarının Polis Haftası’nı kutluyor, emniyet mensuplarımıza mesleki yaşamlarında başarılar diliyorum

Polis Sözleri Kısa, Polis Sözleri Facebook, Polis Sözleri Damar, Polis Aşk Sözleri, Polis Sözleri Komik, Polis Sözleri Duygusal, Polis Sözleri Kapak, Polis Günü Mesajları, Polis Mesajları Kısa, Polis Sözleri 2016, Polis Mesajları 2016, Polis Haftası Mesajları, Resimli Polis Sözleri, Resimli Polis Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir