Program İndir

Yasaklı Sitelere Giriş Nasıl Yapılır?

Bazı zamanlar belli başlı siteler bildiğiniz gibi erişime kapatılabilmekte veya bazı sitelere giriş tamamen yasaklanmış durumda olabiliyor. Bu gibi zamanlarda ise ziyaretçiler sürekli olarak “yasaklı sitelere giriş” yolu arayışı içine giriyorlar. Böyle bir durumda yapılması gereken bir yazılım kullanmak veya proxy ayarlarını değiştirmektir.

Bu yazımızda size program kullanarak proxy ayarlarınızı değiştirmenizi ve erişim engeli olan web sitelerine nasıl giriş yapacağınızdan bahsetmeye çalışacağız.

İlk olarak önereceğimiz yazılım dünya üzerinde en çok kullanılan ve oldukça popüler olan Hotspot Shield VPN programıdır. Bu yazılımı bilgisayarınıza ya da uygulamasını android veya iOS telefonunuza kurarak hem yasaklı sitelere giriş sağlayabilir hem de birden fazla kişinin ortak olarak kullandığı WiFi ağlarından korunabilirsiniz.

Tüm kişisel gizliliğinizi güvence altına alan program ayrıca IP adresinizi gizleyerek internet üzerinde anonim yani bilinmeyen kullanıcı olarak sörf yapmanıza olanak tanımaktadır.

İnsanların kişisel bilgilerini ele geçirmek için hazırlanmış olan web servisleri ve üçüncü parti güvensiz yazılımlarla servis sağlayıcılarına karşı koruma sağlayan Hotspot Shield oldukça yeteneklidir.

DNS değiştirme bilgisi olmayan veya bu işlemle uğraşmak istemeyen kişilerin yardımına yetişen programın arayüzü de oldukça basit ve tüm herkesin kullanabileceği nitelikte.

Hotspot Shield Özellikleri

HTTPS şifrelemesi ile güvenli web deneyimi
Kişisel gizliliğiniz için IP adresi saklama
Yasaklı ve erişime engellenmiş sitelere girebilme
Wi-Fi bağlantı noktaları üzerinden gelebilecek saldırılara karşı tam koruma
Kablosuz ve kablolu bağlantılar için güvenlik
Çevrimiçi kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi koruma altına alma

Hotspot Shield programını aşağıda ki linkten temin edebilirsiniz.
https://www.programindir.com.tr/hotspot-shield-vpn/